Сорочинський ярмарок 2019 – як це було!!!

Сорочинський ярмарок 2019 – як це було!!!

Сорочинський ярмарок 2019 – як це було!!!

Цього року головний ярмарок України відбувся з 20 по 25 серпня. І як завжди супроводжувався феєричним шоу та масштабними гуляннями.

Традиційно на сцені етнографічної садиби Хіврі  ярмарок відкрили гоголівські герої та колектив ТОВ “Сорочинський ярмарок”.

Сорочинський ярмарок 2019 відкрито.
Ярмарок у розпалі.

Ввечері першого дня перед ярмаркуючими виступили шоу-гурту «Бессарабія» з м. Одеси та молодий гурт “MARLEN”.

Marlen на Інфолист Полтавщини
MARLEN на Сорочинському ярмарку 2019

21.08.19 на другий день ярмарок набрав ще більших обертів. Відвідувачі активно скуповують різноманітні товари та сувеніри. А на ярмаркових сценах активно виступають різноманітні творчі колективи. Своє мистецтво гостям ярмарку подарували іноземні колективи – ансамбль українського народного танцю «Черемош» м. Венгожево з Польщі та два колективи з Канади: ансамбль української пісні і танцю «Верховина» та танцювальний колектив «Дунай» м. Едмонтон.

Гоголівські герої на Сорочинському ярмарку 2019

Ввечері 21.08.19 на Сорочинському ярмарку дав концерт запальний гурт  гурт «Євшан Zillya» з м. Харків.

«Євшан Zillya» на Сорочинському ярмарку 2019

Третього дня Сорочинський ярмарок 2019 відвідали іноземні гості з Білорусі, Аргентини, Бразилії Чилі, Канади та інших країн. Ярмарок також відвідав “Світовий поїдач” національних страв Ренді Сантел із США. На ярмарку даний пан з’їв літр борщу, кілограм вареників, великий стакан узвару та велику пампушку.

Українські вареники смачніші за хот-доги!!!

На четвертий день ярмарок продовжив дивувати гостей незвичайними товарами та сувенірами.  Яскраві шедеври народних майстрів, вироби з глини, дерева, шкіри, картини, різноманітні вишиванки, прикраси та інше не залишили байдужим нікого.

Цього дня розваги не закінчувалися, а тільки набирали ще більших обертів. Свято іменинників, Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля», змагання на кращу косу, козацькі забави, розваги від пивного партнера – ТМ Чернігівське. А ввечері гостей ярмарку порадували зіркові гості: Еміль Вілонджа та гурт «БЕZ ОБМЕІІІЕНЬ» .

Насичений п’ятий день ярмарку припав на День Незалежності України!!! Відвідувачів цього дня було хоч відбавляй. Розвагами Сорочинський ярмарок 2019 24 серпня також порадував всіх охочих. Цього дня відбувся арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині». Свято морозива для малечі, конкурсно-ігрова програма «Одруження вареника з галушкою» ( а завтра буде «Свято гарбуза» ) та багато іншого. Під кінець дня всі бажаючі відвідали концерти гурту “Шосте почуття” та легендарного Вахтанга Кікабідзе!!!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Останній день Національного Сорочинського ярмарку 2019 був не менш яскравим за всі попередні!!!

Цей день закінчився фееєричним виступом гурту “Леприконсы”!!!

Але це ще не все!!! Закінчуємо наш опис Сорочинського ярмарку 2019 поглядом його відвідувачів.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

ДО ЗУСТРІЧІ В НАСТУПНОМУ РОЦІ!!!