Інфолист Полтавщини оновлюється!!!

Інфолист Полтавщини оновлюється!!!


Ласкаво просимо!!!

Ми раді вітати Вас на оновленому порталі “Інфолист Полтавщини” !!!

24 березня 2019 року наша команда анонсувала вихід оновленого сайту, який весь цей час знаходився на піддомені new.infolist.pl.ua. Всі ці півтора року ми працювали над новими функціями каталогу, і найголовніше, над повною адаптацією до мобільних пристроїв.

Для поціновувачів Old school наш старий сайт тут:

OLD.INFOLIST.PL.UA

І відтепер “Інфолист Полтавщини” завжди буде поруч !!!

Ви легко зможете знайти цікаву для Вас компанію на онлайн мапі Полтави і області. Як приклад можна привести мапу Полтави і Кременчука:

Слід зауважити, що сайт став двомовним. Основна версія українською мовою і друга версія – на російській. Перемикатися між мовами можна легко за допомогою кнопки у вигляді глобуса, розташованої в правому верхньому куті. У зв’язку з цим, обсяг робіт по перенесенню вже зареєстрованих контрагентів каталогу подвоївся.

І наповнення оновленого каталогу “Інфолист Полтавщини” ще не закінчено. Тому запрошуємо Вас зареєструвати свою компанію (нову або існуючу в старому каталозі) вже зараз. І користуватися перевагами оновленого порталу абсолютно БЕЗКОШТОВНО !!!

Для більшого інформування з нашими новинами, ми паралельно розміщуємо їх в соціальній мережі Facebook.

Для цього у нас є сторінка «Інфолист Полтавщини» в цій мережі. Натискайте на кнопку «Подобається» і Ви будете завжди в курсі всіх наших нововведень:

Також, запрошуємо вступити до спільноти Facebook «Моя Полтавщина», де Ви знайдете завжди свіжу й актуальну інформацію з Полтави і населених пунктів Полтавської області:

Моя Полтавщина

Ми будемо й надалі знайомити Вас з усіма новинками нашого каталогу !!!