Центри масової вакцинації в Миргороді

Центри масової вакцинації в Миргороді

На сьогоднішній день в Миргороді Полтавської області працює один центр масової вакцинації населення від коронавірусу та два стаціонарних пункти.

ПУНКТ ВАКЦИНАЦІЇ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

Центр масової вакцинації від коронавірусу розташовано в приміщенні міського будинку культури міста Миргорода.

Центр вакцинації працює щоденно з 09:00 до 18:00. Адреса: м. Миргород, вулиця Гоголя, 141/1. Всіх охочих щеплююють вакцинами Pfizer (Comirnaty), Moderna та CoronaVac.  Записатися на щеплення можна за телефонами: (099) 549-00-91, (066) 799-19-26, (063) 668-18-44, або через сімейного лікаря. Або прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Слід зазначити, що на вакцинацію обов’язково необхідно з’являтися із паспортом та ідентифікаційним кодом, чи з декларацією із сімейним лікарем.

ПУНКТ ВАКЦИНАЦІЇ АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Пункт вакцинації від COVID-19 розташований в амбулаторії закальної практики-сімейної медицини при Миргородській районній поліклініці.

Щеплення роблять усіма доступними вакцинами в області: Covishield від Oxford/AstraZeneca та SK Bioscience Co Ltd., CoronaVac від китайської компанії Sinovac та Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Пункт вакцинації працює: Пн.-Пт.: 08:00-12:00. Адреса: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-а. Телефони: (066) 799-19-26, (095) 770-10-17.

ПУНКТ ВАКЦИНАЦІЇ АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Центр масової вакцинації працює в приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини м. Миргород.

Центр працює: Пн.-Пт.: 08:00-12:00.

Адреса: м. Миргород, вулиця Лікарняна, 1. У ньому щеплюють вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneсa. Охочі вакцинуватися, повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя. Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безкоштовні.

Коротко про вакцини, якими щеплюють від коронавірусу:

AstraZeneca (Covishield та AstraZeneca-SKBio)

Вакцина AstraZeneca, CHADOX1 NCOV-19 CORONA VIRUS VACCINE (RECOMBINANT), COVISHIELD — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС. Ефективність цієї вакцини варіюється від 63% у захисті від симптоматичного COVID-19 осіб від 18 років.

Pfizer-BioNTech (Comirnaty)

Вакцина Pfizer-BioNTech проти COVID–19 є вакциною на основі мРНК. Потрапляючи в клітини людини, вона вчить їх робити копії шиповидного білка вірусу. Це викликає імунну відповідь всередині нашого організму. Ця імунна відповідь захищає нас від зараження, якщо справжній вірус потрапить у наш організм. Вакцини на основі мРНК безпечні. Їхнє виробництво передбачає виготовлення лише генетичного матеріалу, а не вірусу.

Sinovac Biotech (CoronaVac)

Вакцина CoronaVac – це інактивована вакцина, вона містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус.
Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Схоже працюють деякі вакцини проти поліомієліту та грипу.

Spikevax / Moderna

Вакцина Spikevax/Moderna проти COVID–19 є вакциною на основі мРНК. Потрапляючи в клітини людини, вона вчить їх робити копії шиповидного білка вірусу. Це викликає імунну відповідь всередині нашого організму. Ця імунна відповідь захищає нас від зараження, якщо справжній вірус потрапить у наш організм. Вакцини на основі мРНК безпечні. Їхнє виробництво передбачає виготовлення лише генетичного матеріалу, а не вірусу.

Дивіться також: пункти масової вакцинації в Кременчуці.