Start: 23 Серпня, 2021
8:00 pm
End: 23 Серпня, 2021
8:00 pm

Event Venue

Решетилівка, стадіон Колос

GPS: 49.5647864, 34.0875644

23 серпня 2021 року очікуйте на виступ харизматичного співака Арсена Мірзояна в м. Решетилівка (стадіон Колос) в рамках фестивалю “Решетилівська весна“.

Арсен Мірзоян – дивовижна людина, яка змінила сценарій свого життя, і будучи сталеваром зміг стати одним з найвидатніших музикантів.

Професійної музичної освіти немає. У 1998 році його запрошено до одного з «дворових» рок-гуртів. Потім до гурту «Тотем», який після різноманітних реформ та кількаразових змін складу, поступово перетворився у гурт «Бабурка». Саме з цим колективом взяв участь у фестивалях «Перлини Сезону» та «Червона Рута».

На одному з них познайомився з Сашком Положинським, лідером гурту «Тартак», який незабаром став ведучим проекту «Свіжа кров» телеканалу М1, головною метою якого був пошук молодих талановитих гуртів та виконавців. В одну із таких програм Сашко запросив Арсена разом із гуртом.

У 2011 році став учасником шоу «Голос країни», пройшовши складні відбіркові етапи, та потрапив до прямих ефірів, де посів четверте місце у фіналі.
Зараз, Арсен Мірзоян номінант музичних премій, його пісні – на вершинах головних хіт-парадів країни, а концерти супроводжуються аншлагами. Він, як ніхто інший, звик створювати свою музичну рецептуру.

Цей харизматичний чоловік, тонкий філософ ніколи не намагався бути зручним, і завжди залишався собою. Його музика – відображення наших життєвих історій. Його пісні – надихають любити.

ФЕСТИВАЛІ ПОЛТАВЩИНИ

Fees & Tickets
 Безкоштовно
$0,00
Категорії
Концерти
Концерти

Organizer

Відкритий регіональний мистецький фестиваль «Решетилівська весна» проходить щорічно в м. Решетилівка Полтавської області.

Відкритий…

Telephone: