Start: 23 Серпня, 2021
7:00 pm
End: 23 Серпня, 2021
7:00 pm

Event Venue

Решетилівка, стадіон Колос

GPS: 49.5647864, 34.0875644

23 серпня 2021 року в Решетилівці на стадіоні “Колос” зустрічайте етно-рок-гурт «Zdob și Zdub».

Виступ гурту пройде в рамках фестивалю “Решетилівська весна 2021“. Легендарний гурт з Молдови відомий на пост-радянському просторі своїм гучним завзятим кавером на пісню «Видели Ночь» гурту «КІНО».

За два десятиліття творчості «Zdob și Zdubи» успішно пройшлися по різним музичним стилям, оригінально з’єднавши брутальний хардкор і фольклор, балканські мелодії з симфонічними аранжуваннями, етніку з електронними бітами. Додавши нотку хіп-хопу, drum’n’bass-а, джангла, панку ми отримауємо оригінальний музичний кросовер, зустріч вуличної енергетики та самобутнього духу молдовської землі.

З 1994 року гурт безупинно гастролює, підкоривши публіку понад 30 країн світу. «ZDOB si ZDUB» заводили глядачів найбільших музичних фестивалів Європи. «Здуби» співали на одних майданчиках з такими групами як «Red Hot Chili Peppers», «Garbage», «Rollins Band», «Emir Kusturica and No Smoking Orchestra», «Goran Bregovic», «Linkin Park» та іншими світовими зірками.

За 20 років група накопичила в своїй дискографії 10 альбомів і більше десятки кліпів.

Готуйтеся танцювати під гарячі балканські ритми і важку гітару молдовських «Перців»!

 

 

ФЕСТИВАЛІ ПОЛТАВЩИНИ

Fees & Tickets
 Безкоштовно
$0,00
Категорії
Концерти
Концерти

Organizer

Відкритий регіональний мистецький фестиваль «Решетилівська весна» проходить щорічно в м. Решетилівка Полтавської області.

Відкритий…

Telephone: