Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Санаторій «Псьол» розташований в екологічно чистих місцях Полтавщини біля річки Псьол.

Основним надбанням є мінеральна вода «Великобагачанська», яка використовується для питного лікування і зовнішнього застосування.

Санаторій «Псьол» здатний забезпечувати цілорічне санаторно-курортне лікування, до складу якого входить три основних корпуси, лікувальний корпус і 3 окремо стоячих котеджі.

Також в санаторії «Псьол» працює їдальня на 200 місць, віп-зал, власний піщаний пляж, супутникове ТБ, телефон, міні-бар.

Крім цього функціонує тенісний корт, тренажерний зал, катання на човнах і інше. На базі санаторію є можливість проведення семінарів, конференцій.

Одним з провідних чинників лікувального процесу є лікувальне харчування, в основі якого лежить замовлене меню по всіх дієтах, які використовуються в лікуванні.

Організовано як дієтичне, так і вегетаріанське харчування.

Також в санаторії надаються кваліфіковані косметологічні послуги – ультразвукова чистка обличчя, масаж обличчя і шиї, маски, лікування акне, вексінг, дарсонваль, гігієнічний манікюр і педикюр, нарощування вій.

Послуги стоматологічного кабінету порадують достатком виконуваних робіт – пломбування зубів фотополімерами і іншими матеріалами, відбілювання зубів, лікування пародонтозу, протезування зубів, хірургічна стоматологія та ін.

Санаторій «Псьол» завжди відкритий для проведення конференцій, в наявності конференц-зал на 200 місць, сучасна відео і аудіо техніка, доступ до мережі інтернет, банкетний зал на 100 місць.

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося