Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Розважальний комплекс “Cityclub” в Горішніх Плавнях пропонує розкішний відпочинок вдень і до самої ночі.

Аква зона “Cityclub” представлена ​​єдиним відкритим басейном в місті. Тут безліч зручних шезлонгів для вашого повного релаксу. Відмінний пляжний бар з морем барвистих коктейлів, який задовольнить будь-який каприз.

Аквазона в Сітіклаб

Довжина басейну складає 20 метрів, ширина – 7 метрів, глибина – 1,6 м.

Для справжніх любителів якісного клубного саунду ми кожні вихідні готуємо безпрецедентну програму. Нічний клуб “City” – це чудова тераса біля відкритого басейну. Це легкий вітер з набережної, оточеної парком. Це барвисті коктейлі на будь-який смак. Це ароматний дим кальяну для повного релаксу. Це якісна клубна музика для повного відриву від буденної реальності.

Нічний клуб Cityclub

Це кращий open air у відкритого басейну в Горішніх Плавнях і околицях (всього 15 хвилин від Кременчука). Це легка атмосфера по-справжньому ідеального відпочинку і безліч інших приємностей. Але святу бути і в холоди. Коли закінчується літо, дискотека з-під зоряного неба переноситься в стильне сучасне приміщення. Вечірки – щоп’ятниці та щосуботи з 21.00 до 5.00.

Ресторан “CityClub” пропонує оригінальне фьюжн-меню. Ми «змішали» для вас найкращі страви з двох найпрогресивніших і популярних сьогоднішніх food-напрямків – американська і японська кухня.

З настанням нового сезону в розважальному комплексі CITYclub завжди відкритий відмінний караоке-бар.

До зустрічі в CityClub !!!

Завітайте в Сітіклаб

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося