Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

ТОВ “Кохнівський хлібзавод” є потужним підприємством з виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів на Полтавщині. А також здійснює виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання.

Вся сировина, що надходить на підприємство, супроводжується сертифікатами якості. Вся продукція також сертифікована. На підприємстві працює своя лабораторія.

Всю продукцію Кохнівського хлібзаводу Ви з легкістю можете знайти супермаркетах мережі “Маркетопт” і в інших торгових точках регіону. Також весь асортимент продукції заводу можна знайти в фірмовому магазині в місті Кременчук на зупинці “Центральний ринок”. Магазин працює щодня з 07:00 до 21:00.

Фірмовий магазин Кохнівського хлібзаводу на Інфолисті Кременчука

Кожен день підприємство виробляє понад 10 тисяч позицій хлібобулочних виробів, які з самого ранку потрапляють на полиці магазинів і супермаркетів. Серед продукції заводу можна назвати наступні популярні вироби: тостовий хліб “Американський сендвіч” і “Італійський сендвіч”, хліб “Кременчуцький”, лаваш “Кавказький”, хліб “Баварський”, батон “Дорожній”, французький багет і багато інших.

Хліб Кохнівського хлібзаводу

Для всіх бажаючих “Кохнівський хлібзавод” проводить екскурсії по понеділках, середах і п’ятницях. Початок екскурсій о 09:00 і 15:00. Попередній запис за телефоном: (097) 557-39-00.

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося