Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Адреса & Контактна особа

Our Address

м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12 (3 поверх)

GPS

49.0618698, 33.4041852

Телефон

Комунальне підприємство “Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія” міської ради Кременчука займається реалізацією енергоефективних проектів із залученням коштів від міжнародних фінансових організації для проведення масштабної реновації будівель бюджетної сфери міста.

Підприємство проводить фінансово-інвестиційні розрахунки інвестпроектів, їх технічний супровід, прозорі закупівлі, готує необхідні звіти для банку та інвесторів за міжнародними стандартами, виконувати контроль за енергетичним рівнем енергоспоживання будівлями до реконструкції та після завершення.

Підприємство функціонально підпорядковане уповноваженому органу управління – відділу енергоменеджменту та енергетики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

У сучасних умовах має місце нестача власних ресурсів органів місцевого самоврядування, зокрема для реалізації проектів інфраструктурного розвитку. З огляду на це суттєво підвищується роль зовнішніх запозичень від міжнародних фінансових організацій (МФО) та іноземних державних фінансових установ. Вони мають можливості та бажання фінансувати проекти місцевого розвитку та є надійним джерелом для забезпечення розвитку місцевої інфраструктури. На відміну від українських банків-кредиторів, вартість запозичень від таких кредиторів істотно нижче, а терміни довше. Унаслідок цього в сучасних умовах запозичення від МФО та іноземних державних фінансових установ є реальним джерелом фінансування міських проектів інфраструктурного розвитку.

ПРОЕКТИ ПІДПРИЄМСТВА

ВІДКРИТІ ДАНІ КМЕК

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Додаткова інформація

Дата заснування:

2017

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося