Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Лялина світлиця

ЕтноСадиба-Музей “Лялина Світлиця” завжди очікує на відвідувачів.

Гостям буде запропоновано унікальну культурно-розважальну програму в маленькій хатинці (майже на курячих ніжках), що дозволить не лише розширити свій кругозір, зануритися в чудовий світ дитинства, але й спонукатиме глибше пізнати своє пракоріння.

Майстер-клас із виготовлення традиційної української Ляльки-мотанки з тканини за архаїчною технологією у супроводі етно-лекції стосовно цікавих і дуже цікавих та невідомих широкому загалу аспектів традиційно-побутової культури українців і не тільки. Під час якого Ви отримаєте задоволення від приємних миттєвостей рукотворення та будете винагороджені за них чудовою Лялею, виготовленою власноруч.

Майстер-клас (розраховуємо на годину) із виготовлення традиційних українськиї різдвяних, великодних, ритуальних пряників (баринь, панянок, вершників, жайворноків, миколайчиків) за забутими рецептами наших прабабусь. З Вами поділяться секретами та технологічними нюансами традиційного українського тістотворення.

Вас пригостять запашним чаєм із трав, дбайливо зібраних навесні на семи опішнянських пагорбах.
Майстер-клас (розраховуємо на годину) із приготування борщика в глиняному горщику…. та ще багато чого цікавого.

Олена Щербань на Інфолисті Полтавщини

Щороку “Лялина світлиця” під головуванням етнографині Олени Щербань є організатором гастрономічного фестивалю-квесту “Борщик у глиняному горщику”, де готують 80 різновидів смачнючого борщу.

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося