Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.
Національний Сорочинський ярмарок, як структура була організована в 1999 році. А сам ярмарок розпочав свою діяльність ще в 19 столітті. На сьогоднішній день це ціла організаційна компанія в функції якої входить перш за все підтримка національного товаровиробника.

В рамках заходу і на протязі всього календарного року ТОВ «Сорочинський ярмарок» пропонує своїм учасникам на взаємовигідних умовах пошук ділових партнерів та сприяння в підписанні різних договорів про співпрацю. Також, у нас змінилися на краще умови для торгівлі народних майстрів, приватних підприємців, закладів громадського харчування.

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2021

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2019

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2018

Ярмарок з центрального входу відкривають два Містечка Майстрів. Вони дуже добре облаштовані, зручні для торгівлі та презентацій продукції майстрів народних промислів.

Сорочинская ярмарка приветствует

Компанія всіляко підтримує культурний розвиток як регіону так і всієї країни в цілому. У нас проводяться театралізовані дії, виступи самодіяльних та професійних колективів, концерти зірок відбуваються на головній і малій сцені, поруч з етнографічною садибою Хіврі та біля головних входів на територію ярмарку.

Главная сцена Сорочинской ярмарки

Найбільше враження на відвідувачів справляє театралізована вистава за участю гоголівських творів та «самого М.В. Гоголя », які щоранку відкривають ярмарковий день.

Хата на Сорочинской Ярмарке

Також в наші обов’язки входить представлення інтересів Полтавщини, а саме:
– надання бізнес і культурних досягнень Полтавщини в Україні та поза її території;
– просування на ринок торгових марок «Національний Сорочинський ярмарок», «Сорочинський ярмарок» і «Сорочинська»;
– пошук на взаємовигідних умовах ділових партнерів для участі в ярмарку та інших зацікавлених сторін;
– будівництво зеленого туризму на Полтавщині;
– розвиток структури сувенірної торгівлі на Полтавщині з метою підтримки народних майстрів України.

Буйволы на Сорочинской ярмарке

Учасниками Національного Сорочинського ярмарку щорічно є тисячі підприємств, фірм, організацій, установ та приватних підприємців з усієї України, а база даних ТОВ «Сорочинський ярмарок» налічує їх десятки тисяч. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти нашим учасникам зміцнитися не тільки на українському ринку, але і вийти на міжнародний рівень. Тому ми допомагаємо тим закордонним фірмам, які бажають знайти партнерів в нашій державі, але не мають часу на самостійні пошуки.

До свиданья Сорочинская ярмарка

Ярмарок проводиться щорічно влітку в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Найкраще добиратися до нас автомобілем через Диканьку, Миргород, Опішню, або Гадяч. Також можна дістатися поїздом або автобусом через Миргород, а з Миргорода до Великих Сорочинців рейсовим чи маршрутним автобусом.

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2021

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2019

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2018

Сорочинський ярмарок на карті Полтавщини:

Додаткова інформація

Дата заснування:

19 століття

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося