Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Адреса & Контактна особа

Our Address

Кременчук, вул. Київська, 14

GPS

49.092123544043, 33.427642039348

Телефон

Інтернет-магазин “Небесні ліхтарики” в місті Кременчуці. Політ небесних ліхтариків – це зачаровуюче, неповторне видовище. Побачивши його хоча б раз, ніхто не зможе залишитися байдужим і обов’язково захоче спробувати ще і ще.

З небесним ліхтариком у кожного з нас з’являється можливість самостійно запалити свою зірку і відправити її в небо, загадавши бажання. Одночасно грандіозним і вражаючим є запуск великої кількості небесних ліхтариків. Адже коли у Вас свято – Ви запалюєте зірки, а десятки небесних ліхтариків – це шанс створити своє зоряне небо.
Сфера застосування літаючого Небесного ліхтарика залежить від Вашої уяви. Це незвичайний, оригінальний подарунок на весілля, ювілей фірми, день народження, презентації, дитячі свята, пікніки і т.д.

КУПИТИ НЕБЕСНІ ЛІХТАРИКИ

Небесний ліхтарик піддається 100% біологічному розкладанню, а також складається з незгораючого паперу, що є безпечною альтернативою феєрверків. Ліхтарики у формі: серця, циліндра, купола, футбольного м’яча. Великий асортимент. Доставка по Кременчуку безкоштовна.

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося