Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Комунальний вищий навчальний заклад I рівня акредитації “Полтавський базовий медичний фаховий коледж” Полтавської обласної ради проводить навчання за спеціальністю медсестринство по слідуючим спеціалізаціям:

ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА (ФЕЛЬДШЕР)

СЕСТРИНСЬКА СПРАВА (СЕСТРА МЕДИЧНА)

Полтавський базовий медичний коледж – один із найстаріших навчальних закладів м. Полтави. Його історія розпочалася 26 грудня 1871 року. За ініціативою Полтавського губернського земства при земській лікарні була відкрита чоловіча фельдшерська школа.

Сьогодні у розпорядженні студентів коледжу 28 обладнаних у відповідності до вимог навчального процесу кабінетів і лабораторій, читальний зал і бібліотека, фонд якої – 56 тисяч книг (навчальна, наукова, політична та художня література), актовий зал на 100 місць, студентське кафе на 45 місць, 2 комп’ютерних класи з підключенням 42 персональних комп’ютерів до мережі Інтернет.

Навчальну, виробничу і переддипломну практику студенти коледжу проходять на базах 30 лікувально-профілактичних закладів м. Полтави та області.

Полтавський базовий медколедж

При деяких лікарнях – онкологічному диспансері, обласній клінічній лікарні, міській дитячій лікарні – організовані навчальні комплекси, що мають кабінети доклінічної практики, аудиторії, санітарно-гігієнічні та лаборантські кімнати.

Комплекси забезпечені аудіо-, відео-, комп’ютерною технікою, предметами догляду за хворими, фантомами, муляжами, комплексами методичного забезпечення теоретичних та практичних занять.

Додаткова інформація

Дата заснування:

1871

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося