Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Готель «Reikartz Галерея Полтава» розташований в історичному центрі Полтави в розкішній обстановці.

Невелика кількість номерів, висока якість обслуговування створюють атмосферу комфорту і спокою. Два ліфта забезпечують безперебійне переміщення клієнтів по поверхах, а дахова котельня – автономну подачу тепла.

До послуг гостей 45 затишних номерів наступних категорій: «Класик Double», «Гранд Стандарт Double», «Гранд Стандарт», «Люкс», «Гранд Суперіор Double», «Гранд Суперіор», «Гранд Суперіор Тераса», «Стандарт Double», «Стандарт», «Суперіор Double», «Суперіор».

ЗАБРОНЮВАТИ НОМЕР

Номер Гранд Суперіор Дабл

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, тренажерний зал, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в’їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 370 грн.

ЗАБРОНЮВАТИ НОМЕР

А також весь спектр послуг, необхідних у подорожі.

Персонал готелю забезпечить трансфер до автовокзалу (або залізничних вокзалів – Полтава-Південна чи Полтава-Київська), забронює квитки, організує ділові та світські заходи.

У готелі обладнані багатофункціональні конференц-зали та кімната для перемовин. Два багатофункціональних конференц-зали готелю оснащені професійним обладнанням для ділових зустрічей і можуть розмістити до 80 та 100 осіб. У готелі розташована кімната переговорів на 10 місць.

Конференц зал готелю Reikartz Галерея

До послуги гостей ресторан «GALLERY», фреш-бар, тренажерний зал, наземний і підземний паркінг.

РЕСТОРАН GALLERY

АКЦІЇ ГОТЕЛЮ

ПРАВИЛА ГОТЕЛЮ

ЗАБРОНЮВАТИ НОМЕР

Our Useful Features & Services

Безкоштовний Wi-Fi

Готель/Хостел/Нічліг

Оплата карткою

Платна парковка

Ресторан

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося