Натисніть кнопку, щоб відобразити карту.

Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Миколи Васильовича Гоголя розпочав своє існування у 1808 році появою першого професійного російсько-українського театру, що мав назву “Полтавський вільний театр”. 

Театр проіснував до 1812 року. У 1818 році театр розпочинає свій новий етап роботи під орудою видатного українського письменника І.П. Котляревського, який створює для полтавського театру свої драматичні твори “Москаль-чарівник”, “Наталка Полтавка”.

З того часу історія пам’ятає безліч різних театрів, що короткочасно працювали в місті, десятилітні періоди забуття театральної справи.

За роки свого існування Полтавський театр ім. М. Гоголя збагатився видатним репертуаром, вистави якого отримували численні театральні нагороди.

Драматичні вистави, це – “Мартин Боруля”, “Лусова пісня”, “Майстер і маргарита”, “Украдене щастя”, “Собаче серце”, “Маруся Чурай” та багато інших.

Музичні вистави: “За двома зайцями”, “Енеїда”, “Сватання на Гончарівці”, “Кайдашева сім’я”, “Нью-Йорк, Нью-Йорк!”, “Ніч перед Різдвом”, легендарна “Наталка Полтавка”, “Сорочинський ярмарок” та інш.

Дитячі вистави: “Снігова королева”, “Лускунчик”, “Дванадцять місяців”, “Жив був пес”, “Острів скарбів”, “Буратіно”, “Всі миші люблять сир” та багато інших.

КВИТКИ ОНЛАЙН

Полтавський театр Гоголя

КВИТКИ ОНЛАЙН

Наразі Полтавський театр виходить на новий вектор розвитку, адже поруч із улюбленими виставами, що збирають аншлаги, з’являються нові постановки у різних жанрах, що дає можливість акторам театру професійно розвиватися, а полтавському глядачу знайти у репертуарі постановки до душі і насолоджуватися явищем вічним, ім’я якому – Театр.

АФІША ТЕАТРУ

Дивіться також: Полтавський академічний театр ляльок.

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Оплата карткою

Додаткова інформація

Дата заснування:

1808

Відгуки

Залишити відгук

Ціни
Місце
Співробітники
Обслуговування
Доступність
Видання ...
Ваша оцінка успішно відправлено
Будь ласка, заповніть всі поля
Перевірте капчу не вдалося