Полтавский филиал ООО "Венбест"

Полтавский филиал ООО "Венбест"

Полтавский филиал ООО "Венбест"
б-р. Богдана Хмельницкого, 10, оф. 1
Полтава
(0532) 57-21-93
Просмотр карты / маршрута: Google Maps | Яндекс.Карты   « Все контакты »

Просмотр комментариев [0]
(11 голосов)

Последние отзывы
Отзывов к данной компании на данный момент нет.

Просмотров всего: 8285
Просмотров за месяц: 28
Просмотров за сегодня: 1

Компания «Венбест» является самым крупным в Украине негосударственным охранным предприятием. 

Мы проектируем, производим и устанавливаем «под ключ» системы пожарной и охранной сигнализации, видеонаблюдения и контроля доступа наряду с предоставлением всего спектра услуг в сфере коммерческой и личной безопасности.
По оптовым ценам продаем охранное оборудование.
Осуществляем GPS мониторинг автотранспорта.

Згідно з результатами IX Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки компанія «ВЕНБЕСТ» визнана абсолютним Переможцем і відзначена  «Золотим дипломом» (рішення Ради № 5 від 17.02.2012 р.). Це вже 8-й «Золотий диплом»,  яким нагороджена компанія «ВЕНБЕСТ», що говорить про її стабільність і розвиток. 

Для поліпшення якості надаваних послуг в 2008 році на підприємстві впроваджена Система Управління Якістю, сертифікована міжнародним органом з сертифікації TUV NORD на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2000. 

Полтавська філія ТОВ «ВЕНБЕСТ» - згуртована команда досвідчених фахівців, що надає повний спектр послуг охорони в Полтаві і Полтавській області. Філія розпочала свою роботу у лютому 2006 роки і на сьогодні забезпечує комплексну безпеку більше 600 клієнтів. У їх числі: "КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК", АКБ «Конверс-банк», ТОВ «Банк - Демарк», АКБ «СЕБ банк», АБ «Капітал», банк «Ерсте», мережа магазинів «Алло», банк « Російський стандарт», «Альфа-банк», банк « Сбербанк Росии», «Метро Кеш енд Керрі», АКБ «Київська Русь», ТД «Мегаполіс», АКБ «ТАС- комерцбанк», ТОВ «Оптима Фарм», «Тотус-фарм», аптеки «ВВС», «Триоль», «Ганза», мережі  магазинів «Євротоп», «Простор», «Фуршет», ТОВ «Нова Пошта», та інші. 

Апаратно-програмні комплекси пультів централізованого спостереження «Дунай» і приймально-контрольне обладнання систем охоронно-пожежної сигналізації власного виробництва забезпечують цілодобове спостереження за станом охоронюваних об'єктів і, в разі необхідності, дозволяють здійснювати оперативний виїзд і своєчасне прибуття нарядів груп мобільного реагування філії на об'єкт. 

Компанія «ВЕНБЕСТ» забезпечує оперативним ( до 5 хв. ) реагуванням на спрацювання систем сигналізації. Мобільні наряди груп реагування оснащені необхідними технічними та спеціальними засобами у відповідності з діючим законодавством України. У складі наших нарядів знаходяться співробітники міліції озброєні табельною вогнепальною зброєю. 

Завдяки впровадженню новітніх технологій Компанія «ВЕНБЕСТ»  не використовує для охорони телефонні лінії, охорона здійснюється за допомогою радіоканалу або пакетної радіомережі «bkcNET»   АО «Банкомсвязь».  

Крім комплексних послуг охорони наша філія кваліфіковано надає послуги в галузі пожежної безпеки, а саме: цілодобове спостереження за установками пожежної автоматики  об’єктів із автоматичною передачею сигналу «Пожежа» на центральний пульт пожежного спостереження ГУ МНС України в Полтавській області. 

Компанія «ВЕНБЕСТ» пропонує Вам в будь-якій області України:

проектування, монтаж та технічне обслуговування  систем пожежного спостереження, засобів охоронної сигналізації з підключенням до пульту охорони та відеоспостереження;

охорону за допомогою пульту централізованого нагляду з тривожною кнопкою;

цілодобове спостереження за установками пожежної автоматики  об’єктів із автоматичною передачею сигналу «Пожежа» на центральний пульт пожежного спостереження ГУ МНС України області;

безкоштовний виїзд оперативної групи на об'єкт;

автоматичні взяття та зняття об’єктів з охорони з видачею клієнту відповідного підтвердження;

доставку відповідальних осіб ( в разі спрацювання сигналізації ) на об’єкт та додому в будь-який час, або охорону об’єкту до ранку;

реєстрацію всіх подій, пов’язаних зі здачею та зняттям об’єкта з охорони;

надання клієнту повної конфіденційної інформації про події, що відбулися на об’єкті протягом будь-якого часу;

сторожову (фізичну) охорону об’єктів.


Координаты: N49.574 E34.581