Послуга: видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого (без складання іспиту)

Послуга: видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого (без складання іспиту)

Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого (без складання іспиту) в центрі надання адміністративних послуг міста Кременчука.

З цього поста розпочнемо знайомити жителів Полтавщини та України з численними послугами, які надають ЦНАПи нашого регіону. Зокрема про зазначену послугу, яку надає ЦНАП міста Кременчук.

Дуже часто трапляються ситуації, коли ми втрачаємо будь-які документи. Або ще гірше: їх викрадають. Не винятком є і посвідчення водія на право керування транспортними засобами.

Код послуги в ЦНАП Кременчук: 62-01.

Суб’єкт надання послуги: Територіальний сервісний центр №5342 РСЦ МВС в Полтавській області.

Строк надання: протягом 1 робочого дня (до 5 робочих днів – у разі проведення додаткових перевірок).

Послуга надається платно згідно діючих тарифів. Переглянути вартість можна на сторінці послуги.

Хто може звернутись: Без обмежень Для фізичних осіб незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого:

  1. Заява встановленого зразка.
  2. Паспорт громадянина України (ІD – паспорт надається разом з витягом з ЄДР або довідкою про реєстрецію місця проживання (додаток 13). Для іноземців – документ, який дає право на проживання в Україні (посвідка у формі картки надається разом з витягом з ЄДР або довідкою про реєстрацію місця проживання (додаток 13).
  1. Довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності в базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).
  2. Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом встановленого зразка.
  3. Документ про заміну особистих даних (призвище, ім’я та по батькові) – у разі їх заміни.
  4. Платіжний документ (квитанція), яка засвідчує оплату за бланкову продукцію.
  5. Повідомлення сервісному центру МВС про втрату посвідчення водія – у разі втрати.
  6. Витяг з реєстру досудових розслідувань – у разі викрадення посвідчення водія.

Отримати послугу видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого (без складання іспиту) в ЦНАПі Кременчука можна записавшись в електронну чергу: