єПідтримка. Як витратити 1000 гривень не виходячи з дому?

єПідтримка. Як витратити 1000 гривень не виходячи з дому?

Таке запитання вже задають собі громадяни України, які отримали/отримають виплату від держави на спеціальну картку.

Дуже коротко про фінансову допомогу єПідтримка:

 • видається повнолітнім громадянам України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія;

Пункти масової вакцинації в найбільших містах Полтавщини (без запису до сімейного лікаря):

 • необхідно оформити спеціальну банківську картку єПідтримка. Перелік банків партнерів даної програми (на момент написання статті; інструкції по оформленню карток можна переглянути настинувши на назву банку): А-Банк, Альфа-банк, Монобанк, Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк;
 • Далі у застосунку Дія необхідно активувати послугу єПідтримка (Оформити заявку можна в застосунку Дія до кінця 2022 року). Детальніше на сайті:

єПідтримка спрямована на допомогу українському бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину. Це креативна, транспортна та спортивна категорії.

Як витратити кошти, які зараховано на картку “єПідтримка” від держави?

Згідно з умовами виплати, сума відшкодування, яка зараховується на картку “єПідтримка”, може бути витрачена тільки на:

 1. Залізничні квитки в межах України;
 2. Авіаквитки в межах України;
 3. Кінотеатри;
 4. Театри;
 5. Музеї;
 6. Виставкові центри;
 7. Концерти;
 8. Спортзали;
 9. Книжкові магазини.

Приналежність покупки до тієї чи іншої категорії залежить безпосередньо від МСС-коду терміналу, за допомогою якого ви виконуєте оплату.

До категорій та кодів МСС, оплати з якими дозволено для картки “єПідтримка”, відносяться:

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІМСС-КОД
Книжкові магазини5942
Кінотеатри7832
Театри, театральні групи, а також театральні продюсерські агентства7922
Музичні групи, оркестри, комедіанти та фокусники7929
Туристичні атракціони і шоу, виставки (крім художніх)7991
Пасажирські внутрішні перевезення залізничним транспортом4112
Пасажирські внутрішні перевезення авіаційним транспортом4511
Спортивні клуби професійні та напівпрофесійні, спортивні арени і стадіони, любительські та комерційні спортивні змагання7941
Спортивні змагання в клубах, які вимагають членства — гольф-клуби, тенісні клуби, яхт-клуби тощо.7997

єПІДТРИМКА

Як витратити 1000 гривень не виходячи з дому

Всі ці заклади та установи все одно необхідно, в тій чи іншій мірі, відвідувати, так як їхнє функціонування передбачає безпосердню присутність. І тільки одна категорія дає можливість здійснити повний цикл витрат і отриманих послуг, не виходячи з дому. Мова йде про книжкові інтернет-магазини (не путати з популярними маркетплейсами та інтернет-гіпермаркетами, у яких є категорія “Книги”).

Одним із перших інтернет-магазинів книжок, який заявив про готовність приймати оплату картками “єПідтримка”, став:

Yakaboo UA

Тут пропонують наповнити кошик книжками, які бажаєте придбати на 1000₴. А потім перейти до сторінки замовлення і вибрати оплату онлайн. Вказати реквізити своєї картки “єПідтримка” та підтвердити операцію. Якщо ж ви бажаєте оплатити онлайн за допомогою Apple Pay чи Google Pay, переконайтеся, що додали картку єПідтримка до цих сервісів і вибрали її для оплати. Тож не бійтеся зв’язуватися з тисячею за вакцинацію – це все швидко і дуже просто. Тим більше, що в поштомати “Нової пошти” доставка книжок БЕЗКОШТОВНА. В поштомати “Meest Express” – також безкоштовна. Замовляйте улюблені книжки, насолоджуйтеся самі і діліться з друзями святково-книжковим настроєм. Але пам’ятайте, що тут можна придбати лише книжки, тим більше, що вибір найрізноманітніший:

Не оминув теми продажу книг для володарів тисячі гривень від “єПідтримка” і інший книжковий інтернет-магазин “Book24” з безкоштовною доставкою від 299 грн.:

Також, рекомендуємо відвідати:

єПідтримка

Витратити 1000 грн не виходячи з дому.

Звичайно, ще є багато книжкових інтернет-магазинів по всій Україні. Всіх їх не описати в одному пості (будемо висвітлювати в наступних статтях). Тому ми вирішили зупинитись на двох флагманах книжкових продажів. А про решту можна дізнатись загугливши слідуючі пошукові слова: “інтернет магазини книг“, “книжкові інтернет магазини“, тощо.

Таким чином, не зволікайте і купуйте книжки в спеціалізованих інтернет-магазинах, якщо Ви вирішили витратити надані кошти саме на них. Тим більше, що кошти можна використати на протязі 4 місяців з дня отримання. Далі кошти повернуться на рахунок держави (клієнти Монобанку вже отримуються фінансування).

В наступних постах ми проінформуємо Вас де витратити 1000 гривень єПідтримка в закладах Полтавщини в інших дозволених категоріях.

Щоб не пропустити корисні новини підписуйтесь на нашу сторінку в мережі Facebook: